Elevforeningens bestyrelse og elevrepræsentanter

2005/06 - Ole Grotkjær Nielsen - 29928379 - nielsenog@gmail.com - Formand

2009/10 - Annebeth Nørskov Thomsen - Kaj Munks vej, 7441 Bording - 29364308 -Annebeth.n.t@hotmail.com - Næstformand

2010/11 Christoffer Hansen - Sundbakken 10, 8700 Horsens - 27503427 -zipshansen@gmail.com - Sekretær

2010/11 - Jens-Kristian Bomholt-Riis - Poppelvej 19, 8700 Horsens - 21274189 - bumholtriis@gmail.com - Kasserer

2007/08 - Mathis Ersted Rasmussen - Hadsundvej 341, 9260 Gistrup - 23804210 - Mathiser@hotmail.com - Alm. medlem af bestyrelsen 

2011/12 - Casper Søndergaard - Tingparken 119, 8950 Ørsted - 61655747 - casperds@live.dk - Alm. medlem af bestyrelsen

2005/06 - Julie Kingly - Nygade 24, st.tv.  8700 Horsens- 75640596 - 60658519 -julie_kingly@hotmail.com - Alm. medlem af bestyrelsen

1962/63 - Torsten Nørgaard - Skolevænget 6, Lunde, 5450 Otterup - 65955572 - 20741741 - dkafhold@post10.tele.dk - Æresmedlem

Suppleanter

2012/13 - Jeppe Harlev Ebbesen - Krattet 29, 7442 Engesvang - 20346804 - 1. Suppleant

2012/13 - Loise Kraag Olsen - Skolegade 27C st..tv, 8600 Silkeborg - 60894656 - 2. Suppleant

2014/15 - Vicki Ahrendt Jensen - Kløvenhøj 30, 7600 Struer - 29655152- 3. Suppleant

2012/13 - Marcus Alexander Hansen - Nordbygårdvej 54, 8721 Daugaard - 42726203 - 4. Suppleant

2006/07 - Kristian Lund - 5. suppleant

2011/12 - Kieran Joseph Modlock - Vindelevvej 36, 7300 Jelling - 60751450 - kay.doog@gmail.com - 6. suppleant

 2011/12 - Sisse Helbo Kndusen - Solskrænten 26, Ugelbølle, 8410 Rønde, 2758 8056 - sissehelboknudsen@hotmail.com - 7. suppleant

2012/13 - Mille Marie Hansen - Skovbrynet 15, 7000 Fredericia - 20716226 - 8. Suppleant

2011/12 - Johan Nørgaard Feldager - Støvringgårdvej 46, 8930 Rander NØ - 26219782  - johanfeldager@gmail.com - 9. suppleant

2010/11 Josephine Christensen - 10. suppleant

2009/10 - Tue Simonsen - Hjordbakken 2, 8620 Kjellerup - 28120066 - fluen94@hotmail.com - 11. Suppleant

Årgangsrepræsentanter

2012/13 - Emma Dengsø - Galgebakken 8, Gl. Rye 8680 Ry - 26398638 - Årgangsrepræsentant

2012/13 - Nicklas Adelsten Sejten - Bjedstrupvej 7B, 8660 Skanderborg - 20724747 - Årgangsrepræsentant

2013/14 - Jonas Lønskov - 41691857 - jonas.loenskov@gmail.com - Årgangsrepræsentant

2013/14 - Karen-Marie Bomholt-Riis - 21131231 - k-m.b-r@hotmail.com - Årgangsrepræsentant

2013/14 - Mads Bregenov Jönsson - 23465343 -madsjonsson_97@hotmail.com - Årgangsrepræsentant

2013/14 - Sofie Amalie Bennedsen - 53317394 -sofie@bennedsen.org - Årgangsrepræsentant

2013/14 - Thomas Bjørn - Årgangsrepræsentant

2013/14 - Laura Trolle - 60709038 - laura@trolleweb.dk - Årgangsrepræsentant

2014/15 - Celina Indal - 24480805 - celinaindal@gmail.com - Årgangsrepræsentant

2014/15 - Nanna Zacho Frank Mogensen - 40261510 - nanu@live.dk - Årgangsrepræsentant

2014/15 - Lene Lindbjerg - 31393434 - lenehej@gmail.com - Årgangsrepræsentant

Kontaktlærer - Morten Pehn - Morten.pehn1@mju.dk

Elevforeningen

Genskab password

Har du glemt dig password, så kan du genskabe det ved at indtaste din email

Hvis du ikke har oplyst din email, er du nødt til at kontakte skolen.